POLİS AKADEMİSİ

İade ve Değişim Sözleşmesi

İade ve Değişim Sözleşmesi

SATIŞ VE İADE KOŞULLARI

1- www.pa.edu.tr adresinden satın alınan ürünün/ürünlerin iade edilmesi durumunda KARGO BEDELİ müşteri tarafından karşılanacaktır.
2- Ürünün/Ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için tahrip edilmemiş, kullanılmamış ve/veya tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekmektedir.
3- Ürünün/ürünlerin iade olarak gönderilmesi durumunda ürüne ait faturanın orijinali ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
4- Ürünün/Ürünlerin iade edilmesi durumunda iade gerekçesini belirtir dilekçenin ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
5-  www.pa.edu.tr adresinden satın alınan ürünün/ürünlerin teslim tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.
6- İade talebinde bulunulan ürünün/ürünlerin iade bedeli iade edilen ürünün/ürünlerin satışı yapan Kuruma ulaşmasından itibaren, Kredi Kartına 4 iş günü, Debit (Banka Kartı) Kartlarında ise 20 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bununla birlikte yapılan iadenin Kredi Kartı/Debit Kartına yansıması bankaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
7- www.pa.edu.tr adresi Ürünün/Ürünlerin satışı yalnızca yurtiçine yapıldığından iade talepleri yurtiçinde yapılması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.     
8- Ürünün/Ürünlerin iade edilebilmesi ile ilgili kitapsatis@pa.edu.tr adresine eposta göndererek ya da 0312 462 91 17-18 numaralı telefonu arayarak bilgi alınabilir.