POLİS AKADEMİSİ

Duyurular

2017 Yılı 2.Dönem Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) Mezuniyet Töreni
  29 Eylül 2017

28/09/2017 tarihinde; Cumhurbaşkanlığı Kongre ve Kültür Merkezinde Polis Akademisi Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Mezunu Komiser Yardımcılarının mezuniyet töreni İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU, Vali-Emniyet Genel Müdürü Sayın Selami ALTINOK, Polis Akademisi Başkanı Sayın Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK, Emniyet Genel Müdür Yardımcılarının da katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN teşrifleriyle onurlandırdığı törende yaptığı konuşma ile mezun olarak göreve başlayacak olan komiser yardımcılarına tavsiyelerde bulunmuş ve meslek hayatlarında başarılar dilemiştir. 

Cumhurbaşkanlığı Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan tören sonrasında; Polis Akademisi Gölbaşı yerleşkesinde yapılan yemin törenine Vali-Emniyet Genel Müdürü Sayın Selami ALTINOK, Polis Akademisi Başkanı Sayın Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları, Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) Müdürü Sayın Prof. Dr. Şafak Ertan ÇOMAKLI, Polis Akademisi Başkan Yardımcısı 1.Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Doç. Dr. Ufuk AYHAN, Polis Akademisi Başkan Yardımcısı 1.Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Fatih İNAL’ ın yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatı da katılmıştır.

Büyük bir coşkuyla düzenlenen törende Polis Akademisi PAEM Mezunu Komiser Yardımcıları yemin ederek Emniyet Teşkilatı ailesine katılmışlardır.
 

Haberi Paylaş