POLİS AKADEMİSİ

Haberler

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Temel Eğitimi Mezuniyet Töreni
  30 Eylül 2020

2019/1. Dönem ve 2019/2. Dönem alımı yapılarak 01 Temmuz-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde temel eğitimlerini başarıyla tamamlayan toplam 7.669 Çarşı ve Mahalle Bekçileri 30 Eylül 2020 Çarşamba günü gerçekleştirilen törenle mezun olmuşlardır.
Başkanlığımız Gölbaşı yerleşkesinde bulunan Ali Birinci Kültür Merkezinde düzenlenen tören; İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Bakan Yardımcıları Muhterem İNCE ve İsmail ÇATAKLI, Vali-Emniyet Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ, Jandarma Genel Komutan Vekili Ali ÇARDAKCI, Sahil Güvenlik Komutanı Ahmet KENDİR, Polis Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanı Murat BULUT, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları, Makama doğrudan bağlı Başkanlar ile Daire Başkanları ve Polis Akademisi yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.
Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi’nden mezun olan 100 Çarşı ve Mahalle Bekçisinin katıldığı tören aynı zamanda 25 Polis Meslek Eğitim Merkezinde canlı olarak yayınlanmıştır.
 

Haberi Paylaş