POLİS AKADEMİSİ

Duyurular

Mahkeme Kararı Gereği Rütbe Terfi Yöneticilik ile İlgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınav Sonuç Duyurusu
  02 Mayıs 2019

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak 2015, 2016, 2017 ve 2018 Yılı Mahkeme Kararı Gereği yapılan Rütbe Terfi Yöneticilik ile ilgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı 29 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştır.
Mahkeme Kararı Gereği yapılan Rütbe Terfi Yöneticilik ile ilgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı Sonuçları 02/05/2019 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır. 

Yöneticilik ile ilgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı Sonuçlarına maddi hata bulunduğu iddiasıyla neticelerin açıklanmasından itibaren en geç 24 saat içinde, sonuçların açıklandığı Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesinde oluşturulan dijital form ve bu formun çıktısı imzalanarak, doğrudan veya birimi kanalıyla Polis Akademisi Başkanlığına itirazda bulunulacak ve süresi içerisinde ulaşmayan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Bu nedenle Maddi Hata Dilekçelerinin EBYS üzerinden veya Fax yoluyla (0312 462 88 69)  PAEM Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir. 
Not: Sınava giren personel, sınav sonuçlarını E-Devlet şifresi ile giriş yaparak öğrenecektir.


SONUCUNUZU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 

Haberi Paylaş